Uygulama yüklenmedi bildirimi neden görünüyor ?

Bu Sorunun Nedeni Telefonunuzda yeterli alan olmadığında yüklenmez, gereksiz dosya ve uygulamaları silip tekrar instagram plus yükleyin.

Normal instagram ile birlikte AZEinsta’ta kullanılabilir mi?

Evet, AZEinsta’ı ikinci bir instagram Plus olarak kullanabilirsiniz

AZEinsta Google Play Store’dan indirilebilir mi?

AZEinsta, instagram’ın resmi bir Android uygulaması değil, bir instagram MOD’udur. 
Size instagram’ın tüm artı özelliklerini sunmak için geliştirici tarafından tasarlanmıştır. 
Bu nedenle uygulama Google Play Store’da mevcut değildir.

WhatsApp Plus nasıl güncellenir?

Bu  sayfadan Yeşil İndirmeyi Başlat >>> butonuna tıklayarak Stil Seçimi Bölümüne girer ve  zevkinize göre bayraklı veya bayraksız stili seçerek devam edersiniz > Sonraki bölüm  İndir Seçim Bölümüdür.Bu bölümden,  AZEPLUS   , Google Drive veya Telegram kanalımızdan indirebilirsiniz. Not  : AZEPLUS’tan indirmeyi seçtiğinizde sayfada 3 saniye bekleyin, aşağıda indirme bildirimi görünecektir. WhatsApp Plus apk’yı indirmek için Google Chrome web tarayıcısını kullanmanızı öneririz.

WhatsApp Plus’a neden çıkartma ekleyemiyorum ?

AZE PLUS ikinci WhatsApp Plus olduğundan, paket adı com.azeplus2 ve orijinal WhadsApp com.whatsapp olduğundan, bu sorunun nedeni paket adıyla ilgilidir, AZE PLUS’a çıkartma eklemek için Play’den AZE PLUS Çıkartmaları indirin Market (Vacap plus ise not edin Eski sürüm ise sticker eklenmeyebilir, en son sürüme güncellemeniz önerilir)

Uygulama yüklenmedi bildirimi neden görünüyor ?

Bu Sorunun Nedeni Telefonunuzda yeterli alan olmadığında yüklenmez, gereksiz dosya ve uygulamaları silip tekrar whatsapp plus yükleyin.

Paket analizinde sorun olduğu uyarısı neden çıkıyor ?

Bu Sorunun sebebi whatsapp plus indirirken dosyanın tam boyutta indirilmemesi örneğin dosyanın boyutunun 54 mb olması ve 47 mb olarak indirip yüklediğinizde bu sorunun ortaya çıkmasıdır . paketi analiz etmede bir sorun “

Vacap Plus’ta bildirim neden gecikiyor  ?

Telefonu güç tasarrufu modundan çıkarmanız veya ikinci satırı gizlilikten gizlemeyi devre dışı bırakmanız gerekir. AZE PLUS Ayarlarının Gizlilik bölümüne gidip Gizliliği Sıfırla’yı tıklayarak da Gizliliği sıfırlayabilirsiniz.

Vacap Plus’ta Durum, Görüntü, Video, Ses neden açılmıyor ?

Bunun nedeni,  Vacap Plus yüklendikten sonra belleğe izin verilmemesidir  . Sorunu çözmek için WhatsApp’a basılı tutun ve program bilgilerini girin, ardından izinler bölümüne girin ve bellek ve diğer izinleri verin, sorun çözülecektir.

WhatsApp Plus’ta bir mesaj alındığında neden ses gelmiyor ?

Bu Sorunun sebebi whatsapp plus indirdikten sonra herhangi bir izin verilmemesidir. Sorunu çözmek için, AZE PLUS uygulamasına uzun dokunun ve ardından Uygulama Bilgisi’ne gidin> Ardından Bildirimler’e gidin ve tüm izinleri verin. Bu işlemi WhatsApp Plus’a giriş yapıp sağ üstteki 3 noktaya dokunup ardından Ayarlar > Bildirimler’e giderek de yapabilirsiniz.

WhatsApp Plus’ta Mesaj veya Gizlilik olarak ayarlanacak şifreyi nasıl bulabilirim?

Bunu yapmak için,   tüm şifreleri sıfırlamak için AZE PLUS Ayarları  >  Gizlilik ve Güvenlik >  Alttan  Gizliliği Sıfırla seçeneğine tıklayın.

WhatsApp Pilus’ta kimseyi göremiyorum

AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik’ten “Son Görülmeyi Dondur”u devre dışı bırakın.

AZE PLUS’ta çevrimiçi olduğumu nasıl gizlerim

AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik’ten “Son görülmeyi dondur”u etkinleştirin.

Unutma; Bu işlevi etkinleştirdiğinizde diğer WhatsApp kullanıcılarının “çevrimiçi”, “son görülme”, ​​”yazıyor…”, “Ses kaydı…” gibi bilgilerini göremezsiniz.

WhatsApp bağlantınız doğrulanıyor… hata çözümü

Bir bağlantı doğrulama hatasıyla karşılaştığınızda ve mesajlarınız geç teslim edildiğinde veya mesajlar geç alındığında, bu genellikle gizlilik özelliklerini kullanımınızla ilgili bir sorundur.
AZE PLUS tarafında hızı etkileyen tek faktör, AZE PLUS’ın gizlilik özelliklerini kullanmanızdır. AZE PLUS, gizlilik özellikleri dışında hızı etkileyen herhangi bir faktöre sahip değildir.
Önerilen çözümler:
1-) Aşağıda listelenen özellikleri devre dışı bırakın:
AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik ≫ Kişisel Gizlilik (Kişisel Gizlilik alanındaki tüm kişileri silin).
AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik ≫ Yanıttan sonra Mavi onay işareti göster.
AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik ≫ Kişiler (Kişiler’deki tüm seçenekleri devre dışı bırakın).
AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik ≫ Gruplar (Gruplardaki tüm seçenekleri devre dışı bırakın).
AZE PLUS Ayarları ≫ Gizlilik ≫ Toplu Mesajlar (Toplu Mesajlardaki tüm seçenekleri devre dışı bırakın).
Kapattıktan sonra ana ekrana dönün ve sağ üst seçeneklerden “AZE PLUS’ı Yeniden Başlat” seçeneğini kullanarak AZE PLUS’ı birkaç kez yeniden başlatın. Sorununuz AZE PLUS’tan kaynaklanıyorsa, AZE PLUS’ın gizlilik özelliklerini devre dışı bırakmak ve AZE PLUS’ı yeniden başlatmak sorunu çözecektir.

2-) AZE PLUS uçak modu özelliğini devre dışı bırakın. Uçak Modunun nasıl kapatılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

3-) İnternet bağlantınızı ve WhatsApp sunucu durumunuzu kontrol edin. Sorun, internet bağlantınız veya WhatsApp’ın geçici olarak kullanılamamasından kaynaklanıyor olabilir.

Mesajlarımı orijinal WhatsApp’tan AZE PLUS’a nasıl aktarabilirim?

Lütfen aşağıdaki adımları sırayla yapın:
1-) Orijinal WhatsApp uygulamasını açın, ardından Ayarlar ≫ Sohbetler ≫ “Sohbet Yedekleme” butonunu kullanarak yedekleyin. Yedekleme işlemi tamamlanana kadar bekleyin, ardından Orijinal WhatsApp uygulamasını kapatın.
2-) Dosya yöneticinizi kullanarak hafızanızdaki “ WhatsApp ” adlı klasörü bulun ve başka bir adla yeniden adlandırın, örneğin: “WhatsAp t ”
3-) AZE PLUS’ı https://azeplus.com adresinden indirin , kurun cihazınıza yükleyin ve WhatsApp AZE PLUS’ı açın
📌 WhatsApp AZE PLUS’ı başlattıktan sonra uygulama kayıt sayfasına geldiğinde sizden hafızaya erişim izni vermenizi, hafızaya erişim izni vermenizi ve numaranızı yazıp kazımanızı isteyecek ancak numaranızı yazmadan WhatsApp AZE PLUS’ı kapatın.
📌 WhatsApp AZE PLUS’ı başlattıktan sonra, uygulama depolama izni istemezse, cihaz ayarlarınızda WhatsApp AZE PLUS’ın depolamaya erişmesine izin verin, ardından WhatsApp AZE PLUS’ı tekrar açın ve numara doğrulama ekranına gidin, ancak WhatsApp AZE PLUS’ı kapatın numaranızı yazmadan .
4-) 2. adımda değiştirdiğiniz klasörü dosya yöneticinizi kullanarak “ WhatsApp ” olarak yeniden adlandırın .
Örneğin 2. adımda klasörümüzün adını “WhatsAp t ” olarak değiştirdik, şimdi bu klasör adı “Bunu ” WhatsApp ” olarak değiştireceğiz.
⚠️ Yeniden adlandırırken “Bu klasör zaten var” gibi bir uyarı alırsanız, dosya yöneticinizi kullanarak ” WhatsApp ” klasörünü silin ve dosya yöneticinizi kullanarak 2. adımda değiştirdiğiniz klasörü ” WhatsApp ” olarak yeniden adlandırmayı deneyin .
5-) WhatsApp AZE PLUS’ı tekrar açın, numaranızı kontrol edin ve devam edin. Numaranızı doğruladıktan sonra, Google Drive yedekleme hakkında bir soru görürseniz “Devam”ı seçin. Ardından WhatsApp AZE PLUS yedeklerinizi görecek ve geri yüklemek isteyip istemediğinizi soracak, sol alttaki “ Geri Yükle ” butonunu kullanarak mesajlarınızı geri yükleyebilirsiniz .

İkinci WhatsApp Plus nasıl indirilir?

AZE PLUS saniye WhatsApp Plus’ı sitemizden indirebilirsiniz, ikinci bir numaranız olduğu için yapıyorsanız bunun için ek apk dosyası indirmenize gerek yoktur, AZE PLUS üzerinden 5 numara ekleme özelliği de vardır. bir uygulama, bunun için üstte + olan kişi simgeye dokunun.

AZE PLUS kullanırsam Yasaklanır mıyım?

AZE PLUS AntiBan Özelliğine sahiptir ve banlanma ihtimaliniz yoktur.

iPhone için WhatsApp Plus’ı indirmek mümkün mü?

Dikkat, birçok kullanıcımız  iPhone telefon modelleri için WhatsApp Plus 2023’ü indirmenin mümkün olup olmadığını soruyor, ancak defalarca belirttik ve iPhone telefonlar için WhatsApp Plus’ı indirmenin mümkün olmadığını  yapıyoruz  ,  whatsapp plus sadece android için tasarlanmıştır. telefonlar.

Normal WhatsApp ile birlikte AZE PLUS’ta kullanılabilir mi?

Evet, AZE PLUS’ı ikinci bir WhatsApp Plus olarak kullanabilirsiniz

AZE PLUS Google Play Store’dan indirilebilir mi?

İyi. AZE PLUS, WhatsApp’ın resmi bir Android uygulaması değil, bir WhatsApp MOD’udur. 
Size whatsapp’ın tüm artı özelliklerini sunmak için geliştirici tarafından tasarlanmıştır. 
Bu nedenle uygulama Google Play Store’da mevcut değildir.

Soru: SOHBETLERİNİZİ / MEDYALARINIZI KAYBETMEDEN YENİ GÜNCELLEMEYİ NASIL İNDİREBİLİR / GÜNCELLEYEBİLİRSİNİZ BU ADIMI DİKKATLİCE İZLEMENİZ GEREKİR

Cevab: ESKİ VERSİYONUNUZU SİLMEYE / KALDIRMAYA GEREK YOK, SADECE AYNI YENİ GÜNCELLEME PAKETİNİ İNDİRMENİZ GEREKİYOR. VE MEVCUT UYGULAMANIN ÜZERİNE KURUN.

Soru: Son güncelleme yeni uygulama olarak yükleniyor ve sohbetleri kaybettim

Cevab: Yanlış paketi indirdiniz. “Paket Adı” nı kontrol edin. Paket adı nedir?

Soru: Google Drive Çalışmıyor

Cevab: Drive hiçbir mod ile çalışmaz, bu nedenle sürücüde yedek almanıza gerek yoktur.

Sonda

Whatsapp uzun zamandır bizimle birlikte ve kullanmayı seviyoruz ama resmi bir sürüm olması ona bazı sınırlamalar getirmesini sağlıyor. İstediğimiz bazı şeyler vardı ama ne yazık ki WhatsApp nedense bu istenen özelliklerin hepsini ekleyemedi. O zaman burada ortaya çıkan soru, aynı uygulamadan çok şey alabileceğiniz zaman neden daha azıyla yetinmeniz gerektiğidir. Şunuda unutmayalımki Modifiye edilmiş sürümler orijinal uygulamada bulunmayan yeni özellikler sağlar. Ancak, gizlilik konusunda endişeleriniz varsa modifiye sürümleri kullanmanızı önermiyoruz. Modifiye edilmiş uygulama size çeşitlilik, kişiselleştirme ve diğer özellikleri sağlayabilir, ancak mutlak gizliliğinizi garanti edemez.