AZE PLUS Uygulamasını indirAZE PLUS Uygulaması Nedir?

YuxuYoz.Com Rüya kültürü olsada, Teknoloji Kültür kategoriside eklemeyi düşünüyoruz. bu yüzden ilk sayfamızıda, AZE PLUS Uygulaması hakkında olucakdır. AZE PLUS Uygulaması Bir WhatsApp Alternativi uygulamadır. WhatsApp a bakdığımızda birçok üstünlükleri vardır.

Bazı Özellikleri

 • Arayüzün renklerini veya yazı tiplerinin boyutunu kendi beğeninize göre değiştirin.
  Büyük ses ve video dosyaları gönderin.
 • Fotoğrafları orijinal kaliteleriyle indirin veya gönderin.
  Hızlı paylaşım işlevleri.
 • Kısmi kopyala ve yapıştır: metnin kopyalayıp yapıştırmak istediğiniz bölümünü seçin ve kişilerinize gönderin.
 • Profil resminizi gizleyin.
 • Sohbet ekranından bağlantı sürelerini ve durumları kontrol edin.
  Farklı temalar yükleyin.

Tema tesisi
Bu uygulama, kullanıcıların benzersiz, çok yönlü ve göze hitap eden temalar seçmesine olanak tanır. Tüm kullanıcı arayüzü özelleştirilebilir. Metnin, düğmelerin ve grafiklerin rengini seçebilirsiniz. Orijinal Uygulama herhangi bir özelleştirmeye izin vermez. Bu nedenle bu Uygulama, doğru görsel görünümü seçmek için kolaylık sağlar. Uygulamada 700’den fazla tema mevcuttur. Ayrıca temaları ayrı olarak indirmeniz gerekmez. Bu Uygulama temaları kendi kendine indirir ve ad, tarih ve sürüme göre düzenler.

FMWhatsAPP APK’sını Buradan Kontrol Edin

Daha fazla ifade
Orijinal Uygulama, konuşmayı daha duygusal ve gerçek kılan ifadelere sahiptir. Ancak bu Uygulama, koleksiyonuna daha fazla ifade ekledi. Daha iyi iletişim için Google Hangouts’un ifadelerini ekledi. Ama bir yakalama var. İfadeleri yalnızca WhatsApp plus kullanıcıları görüntüleyebilir. İfade gönderirseniz ve alıcının orijinal Uygulaması varsa, mesajda yeni ifadeler gösterilmez.

Seçenekleri gizleme
Orijinal Uygulamanın kullanıcıları, diğer insanların onları çevrimiçi görürken kesintiye uğramasından bıkmıştı. Bu yüzden WhatsApp plus gizleme seçeneği sundu. Durumunuzu herhangi bir kişiden veya gruptan gizleyebilirsiniz. Bu seçenek, şifreli iletişim alanında yeni bir özgürlük yarattı.

Gelişmiş dosya paylaşım seçeneği
Orijinal WhatsApp, yalnızca 16 MB’a kadar olan dosyalara izin verir, bu da veri dağıtıcıları arasında ilginç bir gerginliğe neden olur. Bu Uygulama, kullanıcılar için uygun olan 50 MB’a kadar dosya paylaşımına olanak tanır. Ayrıca, bu Uygulama ayrıca 2MB’den 50MB’ye kadar dosya değişikliği sağlar. Orijinal Uygulamada gelişmiş dosya paylaşımı seçeneği yoktur.

temizleyici:
Bu özellik ile gereksiz tüm sohbetleri, temiz sohbetleri ve temizlemek istediğiniz diğer tüm ekstra şeyleri silebilirsiniz.

Kayıt Durumu:
Whatsapp Plus APK, kayıt durumunuzu diğerlerinden gizlemenize yardımcı olan başka bir harika özellikle tasarlanmıştır.

Otomatik cevap:
Bu özellik sadece Whatsapp İşletme Hesapları için mevcuttur ancak Whatsapp Plus, kullanıcılarına kolaylık sağlamak için bu özelliği ortaya çıkarmıştır. Yani bu özelliği kullanarak istediğiniz kişilere bir Otomatik cevap mesajı ayarlayabilir ve gönderebilirsiniz.

Duvar kağıtları:
Bu harika uygulamanın bir başka inanılmaz özelliği de sınırsız Duvar Kağıtları. Herkes duvarlarına benzersiz duvar kağıtları yerleştirmeyi sever ve bu özellik sayesinde sohbet ekranınızda harika duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.

Geçmiş ve Günlükler:
Whatsapp Plus APK, resmi Whatsapp tarafından sunulmayan bir başka harika Tarih ve Günlük özelliği ile tasarlanmıştır. Bu durumda, hesabınızda yapılan her etkinliğin kaydını tutabilirsiniz. Bu özellik sizin için çeşitli şekillerde çok faydalı olabilir.

Yazı Tipleri ve Stiller:
Herkes farklı tipte yazı tipi stillerini korumak ister ve bu özellik ile çeşitli farklı renkler, boyutlar, stiller ve yazı tipleri elde edebilirsiniz.

Paylaşım:
Bu uygulama, kullanıcının Resmi Whatsapp’ın desteklemediği şekilde şeyleri paylaşmasına izin verir. HD kalitesinde görüntüler, 30 saniyeden uzun videolar, 50 MB video boyutu ve 100 MB Ses boyutu paylaşmanıza olanak tanır.

Güvenlik ne durumda

Ancak, bu tür bir uygulamadaki sorun nedir? Eh, WhatsApp plus çok güvensiz ola bilir, bu nedenle bu uygulamalardan birini kullanarak tespit edilen herkesi hizmetinden yasaklar. Bu nedenle, bu uygulama, iddia edilen antiban özellikleriyle, JiMOD’lar tarafından geliştirilen uygulama gibi birkaç yeniden doğmuştur. Bu isimden yararlanmaya çalışan başka bir geliştirici olan HOLO’nun oluşturduğu sürümden de faydalanabiliriz.

Her durumda, çok çeşitli teklifler nedeniyle ve gelişmelerin çoğunun arkasında kimin olduğunu bilmeden, WhatsApp Plus’ın en güncel sürümünün hangisi olduğunu bilmek zor. Bazıları 3,17 diyor, bazıları 5,60 diyor… Her neyse, denemek için akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bu sürümlerden biri (bu arada, iPhone için de bir sürümü var).

WhatsApp plus APK yasal mı?

Yasallık durumu ciddi soru işaretleri altındadır. Bu Uygulama geçmişte oyun mağazasından kaldırıldı, ancak şimdi hala indirilebilir durumda. Bazı kaynaklar, açıklama için WhatsApp ekibiyle iletişime geçti ve yanıt o kadar iyi değildi. WhatsApp ekibi bu Uygulamayı yasa dışı ve güvensiz olarak nitelendirdi. Ancak yetkililer bu konuda sessiz. Bu nedenle yasallık durumu belirsizdir. Bu Uygulamaya ne yasal ne de yasa dışı olan bir gri liste uygulaması diyebilirsiniz.