1. Anasayfa
 2. Türk Rüya Kültür

Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek
Rüyada Fare Görmek
0

Rüyada görülen fare, sağlığa işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada fare görmek iş yaşantısında başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları olacağına da yorulabilir. Rüyasında fare görenler, bir sorun ve hastalıkla karşılaşabileceği gibi, rüyanın ayrıntılarına göre güzellikler de yaşayabilir. Rüyaların yorumlanması, rüya içerisinde meydana gelen olaylar ve durumlara göre değişiklik gösterebilir.

Bu nedenle kişinin fareyi nasıl gördüğü de önemlidir. Hane içinde dolaşan bir fare, maddi bir zarar geleceğine de yorumlanmıştır. Ayrıca bu gibi rüyaların kötü bir kadına yorumlanması da söz konusudur. Ayrıca birden fazla fare görmek de bolluk ve berekete işaret ediyor olabilir.

Rüyada Evde Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evde fare dolaştığını görmek, kişilerin evine bolluk ve bereket geleceğine işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişilerin maddi açıdan rahatlayacağı da görüşler arasındadır. Kişiler fareyi haneden attığını görürlerse, bu da bolluğun azalacağı şeklinde yorumlanır. Birçok farklı anlamlara gelebilen bu rüyada, rüyanın ne zaman görüldüğü de önemlidir.

Gündüz uykusunda iken fare görmek, uzun bir ömre işaret edebilir. Fare gören kişi, farenin bir yeri kemirdiğini de görürse bu da kayıp yaşamaya ve hırsızlığı yorumlanır. Bu rüya hakkında çeşitli yorumlar olsa da genellikle kötü bir kadına işaret ettiği söylenir.

Rüyada Fare Görmek
Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada fare gören kişiler, rüyalarının yorumunu merak ederler. Gündelik hayatta sevilmeyen bir hayvan olan fareler, rüya içerisinde görüldüğünde genellikle olumlu işlere yorulurlar. Ancak rüyanın yorumunu etkileyen bazı faktörler vardır. Bunlar şu şekildedir:

 • Farenin büyük veya küçük olması
 • Farenin rengi
 • Farenin nerede olduğu
 • Fare ile ne yapıldığı

Kişiler, tam anlamıyla bir yoruma ulaşmak istediklerinde, rüyayı net bir şekilde hatırlamalıdırlar. Aksi halde yapılan yorumlar doğru olmayabilir. Ayrıca her rüyaya bir anlam vermek de doğru olmaz. Bir rüyanın kişi için bir anlamı olması için, bu rüyanın bilinçaltı kaynaklı olmadığından emin olmak gerekir.

Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah bir fareyi görmek; rüyayı görenin, başkalarının yanında bir sığıntı olarak yaşam geçirdiğine, herhangi bir işe giremediğine veya birilerinden yardım almadan geçinme sıkıntısı yaşayacağına yorumlanır. Sömürünün bir simgesi olarak kabul edilen siyah fare, kişiye bazı konularda daha fazla emek vermesi gerektiğini işaret ediyor olabilir. Bu konuda oluşan ortak yorum ise kişinin daha fazla çaba sarf etmesi gerektiğidir.

Rüya İçerisinde Siyah Fare Yakalamak

Rüya içinde bir siyah fare görmek ve bu fareyi yakalamak; kişinin çevresinde ona zarar verebilecek kişilerin olduğu anlamına gelebilir. Ufak da olsa bir zarar göreceği şeklinde yorumlanan bu rüya, bazı sorunlara göz yumulması gerektiğini de gösteriyor olabilir. Kişiler, çevrelerinde bulunan kötü niyetli insanlara göz yumabilir ya da yaptıklarını görmezden gelerek affetmeyi düşünebilirler.

Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında bir fareyi öldürdüğünü gören kişilerin genellikle bir başarıya ulaşacakları düşünülür. Sevinç haberi almaya da yorulan bu rüya, genel olarak iyiyi simgeler. Rüya içinde fare öldürdüğünü görmek, iyi bir haber alamaya da yorulur. Rüyada beyaz olan bir fareyi öldüren kişi, kötü bir şeye karşı başarı elde edebilir. Ayrıca büyük bir fareyi öldürdüğünü görmek de genellikle iyiliklere yorulur.

Rüyada Fareden Korkmak Ne Anlama Gelir?

Rüya içerisinde görülen fare farklı şekillerde yorumlansa da bu fareden korkmak bazı sorunların yaşanabileceği şeklinde yorumlanır. Farklı yorumları olan bu rüya çeşidinde kişinin işinde dikkatli olması gerektiği söylenir. Ayrıca rüya içerisinde fareden korktuğunu görmek, hastalığa da işaret edebilir. Bu nedenle rüya sahibinin kendisine ve sağlığına biraz daha fazla dikkat etmesi gerekebilir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz renkte bir fare görmek; hayırlı olarak kabul edilmez. Rüya sahibinin sorunlar yaşayacağı şeklinde yorumlanan bu rüya, hastalığa da yorumlanabilir. Genel olarak kötü yorumlara sahip olan bu rüya bazen saflığı da temsil ediyor olabilir.

Rüyada 3 Tane Fare Görmek Anlamı

Rüya içerisinde fare görmek olumsuz şekilde yorumlansa da birden fazla fare görmek bereket ve bolluk geleceği şeklinde yorumlanır. Rızkın genişlemesi ve maddi ferahlığa işaret edebilen bu rüya, sıkıntılardan kurtulunacağı anlamına da gelebilir. Genel olarak rüyada fazla sayıda fare görmek berekete yorulur. Bu rüya kişinin kısa zaman içerisinde maddi sorunlarını çözeceğine ve başarılı olacağına işaret ediyor olabilir.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüya içinde büyük bir fare görmek, rüya sahibinin hırsızlık gibi kötü işler ile suçlanacağı şeklinde yorumlanır. Üzüntü ve kederi işaret edebilen bu rüya, yakınından bir zarar görmek şeklinde de yorumlanabilir. Ayrıca maddi olarak da sıkıntı yaşanması olarak yorumlanmış olan bu rüya, genellikle olumsuz şeyler yaşanacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Fare Görmek
Rüyada Fare Görmek

Rüyada Fare Isırması Ne Demek?

Bir kişi rüyasında kendisini bir farenin ısırdığını görüyorsa; herkesin güvendiği bir kişi tarafından zarara uğrayabilir. Aslında kötü olarak yorumlanan bu kişi, rüya sahibini maddi ve manevi bir zarara uğratabilir. Bu rüya sahibinin iş ve aile hayatında dikkatli olması gerekir.

Rüyada Fare Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir fareyi kovaladığını görmek; kişinin içerisinde girişimci bir ruhun var olduğuna yorulur. Dayanma gücüne sahip olduğu düşünülen rüya sahibinin zorluklar karşısında bir direnç göstereceği söylenir. Kovalanan fareyi yakalamak ise kişinin pes etmeyeceği şeklinde yorumlanır. Güce ve kararlılığa işaret edebilen bu rüya, genellikle iyi işleri habercisi olarak kabul edilir.

Rüyada Fare Yemek Ne Demek?

Rüyasında fareyi yediğini göre kişi eğer bundan tiksindiyse; girişiminde başarısız olacağı anlamına gelir. Fakat rüyada fare yemek kişiyi kötü hissettirmiyorsa ve bunu keyif içinde yiyorsa bu da farklı zorluklara rağmen başarıyı yakalayacağı şeklinde yorumlanır.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir