1. Anasayfa
 2. Türk Rüya Kültür

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
0

Rüyada hamile olduğunu görmek birçok kişinin meraklanmasına neden oluyor. Rüyalar genellikle kişilerin bilinçaltında yer alanları yansıtır. Ancak rüyalar çeşitli olaylarında habercisi olurlar. Yani gelecek günlerde başımıza gelebilecek tüm olayların habercisi rüyalardır.

Rüyasında hamile olduğunu gören bir kişiyi de gelecekte çeşitli olaylar bekler. Bu olayların en başında huzur, mutluluk ve para geliyor. Yani rüyasında kendisini hamile olarak gören bir kişi gelecek günlerinde son derece mutlu ve huzurlu olacaktır.

Rüyada hamilelik dünya malının ve dünya nimetlerinin bir göstergesidir. Rüyasında hamile olduğunu gören kişiler mal ve mülk ile müjdelenirler. Dünya yaşantısının son derece kaliteli bir hale geleceği anlamını taşır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Diyanet

Diyanet tarafından yapılan rüya tabiri son derece doğru anlamlar içerir ve rüya sahibinin net bilgiye ulaşmasını sağlar. Diyanete göre rüyada hamile olduğunu görmek, nimetin ve övgünün artacağı yönündedir. Rüya sahibi kişi çevresi tarafından övülecek, herkes tarafından sevilecek ve yüksek izzete sahip olacaktır. Rüyada hamile olduğunu gören kişiler, gelecek zamanlarda bolluk ve bereket içerisinde yaşarlar.

Rüya İçerisinde Kendini Hamile Görmek

Rüyasında kendisini hamile görmek genellikle hayırlı ve olumlu yorumlanır. Rüyada hamilelik her daim berekete yorumlanır ve kişiler mal ile müjdelenir. Rüya sahibi her kimse dünya hayatındaki tüm zorlukları bitecek, zenginliğe, refaha erişecektir.

Rüyada kendisini hamile görmenin anlamları şunlardır;

 • Rüya sahibi güzel bir haber alacaktır.
 • Refah ve bereket gelecektir.
 • Rüya sahibi yakın zamanda kısmetine kavuşacaktır.
 • Mal ve mülk artacaktır.
 • İzzet ve şeref artacaktır.
 • Rüya sahibi evli ise yakın bir zamanda bebek gelecektir.

Rüyada kendisini hamile gören rüya sahibini yakın bir zamanda bu anlamlardan birisi karşılayacaktır. Genel olarak bereketle yorumlanan bu rüya, sahibinin oldukça güzel bir hayat yaşayacağını gösterir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve Doğurmak

Rüya içerisinde hamile olduğunu görmek ve doğum yapmak, oldukça olumlu ve hayra yorumlanır. Hamile olduğunu ve daha sonrasında doğum yaptığını rüyasında gören kişiler, yakın bir zamanda çocuk sahibi olacaklardır. Aynı zamanda bu rüya son derece sevindirici bir habere de müjde eder. Rüyada hamileyken doğum yapmak ve birde armut görmek, yakın bir zamanda erkek çocuğa hamile kalınacağına ya da erkek çocuk dünyaya getirileceğine haber verir.

Rüyada Bekar Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Bekar birisini rüyada hamile olarak görmek son derece hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi kısa bir zaman sonra büyük aşklara yelken açacak, oldukça güzel bir aşk hayatı yaşayacaktır. Aynı zamanda bu aşk sayesinde yuva kuracak, evlilik yapacak, güzel bir evlilik sürdürecektir. Bu rüyayı gören kimselerin hayatında olumlu sonuçlar gelişecektir.

Bekar Kızın Kendini Hamile Görmesi Ne Demek?

Bekar kızların rüyasında kendilerini hamile olarak görmeleri de alimler tarafından olumlu yorumlanıyor. Alimler, bekar kızların kendilerini hamile olarak görmelerini evlilikle yorumluyor. Rüyasında kendisini hamile olarak gören bekar bir kızı yakında kısmeti karşılayacak, güzel bir evliliğe adım atacaktır. Eğer dul bir kadın rüyasında kendisini hamile olarak görüyorsa, yakın bir zamanda yeni evliliğe adım atacaktır.

Rüyada Kız Çocuğuna Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek huzurun ve barışın artacağına işaret eder. Aynı zamanda kız çocuğuna hamile olunduğunu görmek barış ve uyum içerisinde hayat sürüleceğine işaret eder. Rüya sahibi hayatındaki tüm endişelerinden kurtulacak, rahat bir hayat sürecektir. Bunun yanı sıra rüyada kız çocuğuna hamile olunduğunu görmek, rüya sahibinin evinde olumlu durumların meydana geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin evinin içerisinde sevindirici durumlar meydana gelecektir.

Rüyada Erkek Çocuğuna Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuğa hamile kaldığını gören kimseler hayatta büyük ilerlemeler hat edeceklerdir. Bu rüyayı gören kimselerin hayatlarında büyük mücadeleler meydana gelecek, bu mücadeleleri aşacaklardır. Rüya sahibi uzun bir ilişkiyi de ilerletebilir. Aynı zamanda da çevresi tarafından teste tabi tutulabilir. Genel olarak rüyada erkek çocuğuna hamile kaldığını gören kişileri büyük mücadeleler bekler.

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibi eğer 9 aylık hamile olduğunu görürse, 9 rakamı ile gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. 9 rakamıyla ilgili gelişmeler rüya sahibinin hayatında oluşacaktır. Örneğin; 9 gün sonra sevindirici haber almak, 9 gün sonra uzun yola çıkmak, 9 gün sonra kısmet bulmak gibi anlamlar taşır. Rüyada 9 aylık hamile olduğunu gören kişi kısa bir zaman sonra önemli hadiseyle karşılaşacaktır.

Rüyada Evlenmeden Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında evlilik yapmadan hamile olduğunu gören kişilerde rüyalarının anlamlarını merak ediyorlar. Bu rüyada alimler tarafından olumlu bir şekilde yorumlanıyor. Evlilik gerçekleştirmeden rüyasında hamile kaldığını gören bir kişi ilerleyen zamanda yeni birileriyle tanışacak, bu kişiler arasından seçim yapacaktır.

Evlilik için bir görüşme gerçekleşecek, bu görüşmelere birkaç kişi katılacak ve rüya sahibi bu kişiler arasından seçim yapacaktır. Bekarken rüyasında hamile kaldığını gören kadın ya da erkek, yakın zamanda birisiyle tanışarak evlilik yolunda adımlar atacaktır.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ve Üzülmek

Rüyada hamile olduğunu görüp üzülen kişileri de hayırlı bir hayat bekler. Bu kişiler, çeşitli iyilikler yaparak yeni dostluklar kuracak, istediği her şeye kolayca erişecek ve uzun zamandır beklediği mutlulukları bulacaktır. Ayrıca parasal sorunlar ve sıkıntılarda ortadan kalkarak, daha rahat bir hayata erişilecektir. Bu rüyayı gören kişiler, helal kazançlar elde edecek ve sürekli olarak şükür eden kimselerden olacaklardır.

Rüyada Doğuma Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada doğuma gittiğini gören bir kişi, kurduğu tüm hayalleri kısa sürede gerçekleştirecektir. Rüya sahibi, bu rüya ile gelecekte tüm plan ve projelerini gerçekleştireceğine müjdelenir. Rüya sahibini oldukça kaliteli ve başarılı bir gelecek bekler.

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Rüyada Kedi Görmek

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir